Top 10 Monitorständer Bambus – Stojaki do monitorów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KD Essentials

#ad

Stojak na monitor i podwyższenie monitora XL – wyjątkowo duża nośność, podwyższenie do komputera / laptopa / monitora, łatwy montaż i 100% drewno bambusowe FSC organizer na biurko, ulepszona

#ad
KD Essentials #ad - Gł. 36 miesięcy gwarancji producenta. Wys. 5 cm. Pod nim można przechowywać dokumenty, mysz i klawiaturę po pracy – zarówno w biurze, długopisy, jak i w domowym biurze.

Dzięki wyjątkowo dużej nośności ponad 25 kg stojak na monitor nadaje się nawet do telewizora. Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone pełne warunki gwarancji można znaleźć poniżej na stronie szczegółów produktu. Wymiary: 60 × 28 × 9, grubość drewna: 1, 8 cm szer. Organizer zajmujący mało miejsca: gadżet biurowy zapewnia dużo miejsca na monitor, laptop lub drukarkę dzięki formatowi XL o szerokości 60 cm. Wzornictwo i wytrzymałość: wysokiej jakości bambus w 100% z certyfikatem FSC nadaje podstawce na monitor ponadczasowy, harmonijny wygląd.
MarkaKD Essentials #ad
ProducentKD Essentials #ad
Wysokość3.15
Długość24.02
Waga8.33
Szerokość11.81
Numer części4260414848223
Model4260414848223

2. RHEINKANT

#ad

Stojak na ekran i stojak na laptopa dla zdrowej, czarny, ergonomicznej pracy w biurze / domowym biurze. Podwyższenie biurka i organizer biurowy, RHEINKANT Metalowy stojak na monitor, stojak na monitor

#ad
RHEINKANT #ad - Stabilny i bezpieczny - nasza podstawka pod monitor jest wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo o grubości 4 mm i może być równomiernie obciążona do 20 kg. Wyprodukowano w nrw. Organizer na biurko - nigdy więcej nie będziesz nieuporządkowanego biurka.

Wykorzystaj nowe miejsce pod monitorem na mysz i klawiaturę, notatniki, akcesoria komputerowe i jako półkę. Ergonomiczna pracaniezależnie od tego, czy w domowym biurze, czy w biurze: nasza podstawka pod monitor unosi ekran na wysokości wzroku, aby umożliwić wygodne i ergonomiczne oglądanie. Kompatybilność - matowa powierzchnia o drobnej strukturze ma wymiary 50 x 28 x 10 cm i pasuje do Twojego monitora również na biurku o regulowanej wysokości, drukarkę, jako podstawka pod laptopa, faks i oczywiście jako stojak na monitor TV i nasadka na telewizor.

Pozwala to zaoszczędzić co² dzięki krótkim drogam transportowym, a jednocześnie oznacza duże regionalne przywiązanie z naszymi partnerami i jednocześnie zabezpiecza miejsca pracy. Dla zapewnienia antypoślizgowej podstawki, w zestawie znajdują się cztery gumowe nóżki, które można opcjonalnie zamocować. Odciąża to plecy, ramiona i kark oraz poprawia wydajność pracy. Wyprodukowano w niemczech. Lokalna produkcja jest dla nas szczególnie ważna. Zaprojektowany w bonn.
MarkaRHEINKANT #ad

3. Fenge

#ad

Nóżki z przyjaznego dla środowiska korka, TV, laptopa, nośność 45 kg, do komputera, dąb, 42 x 23,5 x 11,6 cm, Fenge Stojak na monitor

#ad
Fenge #ad - Półkę można ustawić w lewo lub w prawo, aby spełnić Twoje potrzeby. Unikaj bólu ramion podczas pracy - zwiększ monitor o 11, 6 cm, aby twoje oczy znajdowały się na wysokości oczu. Staramy się oferować usługi powyżej średniej rynkowej.

Umożliwia siedzenie w pozycji pionowej, dzięki czemu skutecznie zmniejsza obciążenie szyi i kręgosłupa. Gumowe płozy na spodzie nóg zapobiegają swobodnemu przesuwaniu się stojaka. 2-poziomowy regał zapewnia więcej miejsca do organizacji. Obsługa klientastojak na komputer jest idealny do akcesoriów biurowych i organizacji biura. Organizer na biurko do domowego biurawymiary: 42 x 23, 6 cm. Wystarczająco wytrzymały na drukarkę, laptopa lub inne ciężkie urządzenia.

Biurko może być używane do monitorów komputerowych / ekranów telewizyjnych, faksów, salonu, laptopów, biura, ekranów komputerowych itp. Nadaje się do domu, 5 x 11, gabinetu, drukarek, sypialni. Regulowany regał ze szkła hartowanegoposiada 1 warstwę regału ze szkła hartowanego. Możesz po prostu przechowywać swoje akcesoria biurowe i akcesoria pod stojakiem na monitor, aby utrzymać porządek na biurku. Dzięki poprawie postawy ciała można się lepiej skoncentrować.
MarkaFenge #ad
ProducentFenge #ad
Numer częściG04B1043C

4. CARO-Möbel

#ad

Kolor dzikiego dębu, podstawka pod monitor, nakładka na biurko, 100 x 15 x 27 cm, CARO-Möbel Zoom stojak na 2 monitory

#ad
CARO-Möbel #ad - Wymiary podstawki pod monitor: 100 x 15 x 27 cm szerokość x wysokość x głębokość. Dodatkowy łącznik korpusu zapewnia wystarczającą stabilność. W razie potrzeby kable można umieścić bezpośrednio pod monitorem, aby uniknąć plątaniny kabli. Nakładka na ekran jest wykonana z płyty wiórowej pokrytej żywicą melaminową i foliowana w dzikim dębie. Duża szerokość 100 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca do odstawiania dużych monitorów.
MarkaCARO-Möbel #ad
ProducentCARO-Möbel #ad
Wysokość5.91
Długość10.63
Waga11.02
Szerokość39.37
Numer części93845

5. Navaris

#ad

Stojak na monitor, Navaris Drewniany stojak pod telewizor – stolik pod komputer, ławka – nakładka na biurko z drewna orzecha włoskiego w kolorze ciemnobrązowym

#ad
Navaris #ad - Apple, a dzięki podwyższeniu jest dobre dla kręgosłupa – proste siedzenie! Zawsze piękny prezent! To oznacza: zapewnij swojemu imac, monitorowi, laptopowi lub notebookowi bezpieczne mocowanie dzięki uniwersalnemu podestowi z prawdziwego drewna.

Kompatybilność i zdrowie: podwyższenie monitora pasuje do wymiarów 7, benq lub Samsung, 2 x 34, 8 x 24 cm półka 29 x 24 cm do wszystkich powszechnie stosowanych wyświetlaczy komputerowych np. Drewniany stojak na notatki: otrzymasz półkę lub podwyższenie z drewna orzecha włoskiego z podkładkami pod stojakiem, aby chronić meble. Ekran pc w bezpieczny i antypoślizgowy.

Przemyślany: aby inne przybory biurkowe były uporządkowane, drewniana podstawka pod ekran zapewnia miejsce do przechowywania i dyskretne przechowywanie. Każdy uchwyt jest unikatowy: dzięki unikalnemu rysunkowi słojów drewna stojak na laptopa lub stojak na ekran może się różnić od siebie i wykazywać naturalne nieregularności kolorystyczne. Brązowy uchwyt na laptopa posiada nóżki z korka i utrzymuje np.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość2.83
Długość13.7
Waga1.46
Szerokość9.45
Numer części45835.05
Model45835.05_m001251

6. Navaris

#ad

Navaris Drewniany stojak pod telewizor – stolik pod komputer, ławka – nakładka na biurko z bambusa w kolorze jasnobrązowym, stojak na monitor

#ad
Navaris #ad - To oznacza: zapewnij swojemu imac, monitorowi, laptopowi lub notebookowi bezpieczne mocowanie dzięki uniwersalnemu bambusowemu podestowi. Każdy uchwyt jest unikatowy: dzięki unikalnemu rysunkowi słojów stojak na laptopa lub stojak na ekran może się różnić od siebie i wykazywać naturalne nieregularności kolorystyczne.

Bambusowy stojak na notatki: otrzymasz półkę lub podwyższenie z bambusa ze ślizgaczami pod stojakiem, aby chronić meble. Zawsze piękny prezent! Przemyślany: aby uporządkować również inne przybory biurkowe, bambusowa podstawka pod ekran zapewnia miejsce do przechowywania i dyskretne przechowywanie.

Brązowy uchwyt na laptopa posiada nóżki z korka i utrzymuje np. Ekran pc w bezpieczny i antypoślizgowy. Apple, a dzięki podwyższeniu jest dobre dla kręgosłupa – proste siedzenie! Kompatybilność i zdrowie: podwyższenie monitora pasuje do wymiarów 7, benq lub Samsung, 2 x 34, 8 x 24 cm półka 30 x 24 cm do wszystkich powszechnie stosowanych wyświetlaczy komputerowych np.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość2.83
Długość13.7
Waga1.46
Szerokość9.45
Numer części45835.24
Model45835.24_m001251

7. SONGMICS

#ad

Laptop, naturalny, organizer na biurko, 60 x 30,2 x 8,5 cm, Songmics LLD201 bambusowa podstawka pod komputer

#ad
SONGMICS #ad - Jeśli twój monitor jest ustawiony za nisko, podstawka na monitor Songmics podwyższy go o 8, 5 cm. Gwarantowane bezpieczne użytkowanie. X wys. Przemyślany design – powierzchnia jest starannie wyszlifowana; wszystkie krawędzie są gładkie; na powierzchni nie ma żadnych śrub. Zastosowany bambus pochodzi ze zrównoważonej uprawy, odpornością na ścieranie, dlatego jest przyjazny dla środowiska.

Ponadto zapewnia naturalny wygląd z pięknym rysunkiem słojów dla rustykalnej atmosfery. Cienki i nowoczesny design wnosi nieco szyku do każdego domu/biura. Wykonana z bambusa - surowca odnawialnego i ekologicznego, subtelnym pięknem i łatwym czyszczeniem. X głęb. 5 x 30, łatwa do przenoszenia. Montaż jest również dziecinnie prosty, wystarczy zaledwie jeden krok, a mianowicie połączenie płyty z nóżkami. Podwyższenie monitora – ergonomiczne ustawienie monitora wymaga ustawienie go w taki sposób, aby jego górna krawędź znajdowała się lekko poniżej linii wzroku do 35 stopni, tak aby korzystanie z monitora odbywało się przy odprężonych mięśniach ramion i karku.

Perfekcyjna organizacja stołu – powierzchnia podstawki ma 7 praktycznych zagłębień w różnych kształtach, 5 cm, co umożliwia uporządkowane przechowywanie tych przedmiotów, telefon, długopisy i inne przybory biurowe, na kubek, spinacze, zapewnia ład i zapobiega powstawaniu chaosu i ryzyku zgubienia czegoś. Pod spodem znajduje się miejsce do przechowywania o wysokości 6, które może być wykorzystane do przechowywania klawiatury lub myszki. Kolor sprawi,  który charakteryzuje się dużą trwałością, że będziesz mieć poczucie bliskości z naturą.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSongmics #ad
Wysokość3.35
Długość23.62
Waga5.18
Szerokość11.89
Numer częściLLD201
ModelLLD201

8. BONTEC

#ad

Komputera, laptopa, w zestawie opaski kablowe, do monitora, stojak na biurko z platformą z siateczki, BONTEC Stojak na monitor z szufladą, drukarki do 20 kg, iMac, 3 regulowane na wysokość

#ad
BONTEC #ad - Wietny pomysł na prezent byłby to idealny prezent dla użytkowników komputerów - będziesz pod wrażeniem dodatkowego komfortu i poprawy wydajności pracy. Wentylowany i zajmuje mało miejsca nasz stojak na monitor jest wykonany ze stali malowanej proszkowo z perforowaną platformą z otworami kratkowymi 368 x 231 mm, koncentrator do zarządzania kablami i mała szuflada ładowarka do telefonu przedstawiona na zdjęciu o wymiarach wewnętrznych 255 x 135 mm na długopisy, która zapobiega przegrzaniu i utrzymuje komputer w optymalnym stanie pracy.

Narzędzia nie są wymagane. Gniazdo do przechowywania długopisów, notatniki, wizytówki itd. Komfortowa wysokość dostępnanasz stojak na monitor ma ergonomiczny kształt, skutecznie zmniejsza obciążenie karku i kręgosłupa oraz poprawia koncentrację. Wystarczy przykręcić 4 nogi do płytki, aby zakończyć instalację w ciągu 1 minuty. Podwyższenie ekranu ma 3 ustawienia wysokości.

Nasz stojak na monitor zapewnia porządek w domu/biurze/salonie/sypialni, stojak na monitor PS4 lub stojak na komputer. Atwy montażnasz stojak na monitor komputerowy jest dostarczany z 1 platformą z otworami z siatki i 4 nogami. Wielokrotne zastosowanie i bardzo stabilny dzięki unikalnej konstrukcji i 4 ulepszonym antypoślizgowym gumowym nóżkom, idealnie nadaje się do stosowania jako stojak na biurko, stojak na laptopa, nasz stojak na monitor jest niezawodny i ma długą żywotność i maksymalną nośność 20 kg. Wysokość można ustawić na 100/120/140 mm.
MarkaBONTEC #ad
ProducentBONTEC #ad
Wysokość3.9
Długość14.5
Szerokość9.1
Numer częściLR08-v02
ModelLR08-v02

9. SoBuy

#ad

SoBuy FRG198-N stojak do podniesienia monitora, nadstawka na biurko z bambusa z 2 szufladami

#ad
SoBuy #ad - --. X gł. Obciążenie:5 kg; wymiary produktu:szer. Materiał:bambus, 5 kg, waga: ok. 2, maks. X wys. Ok. 47 x 11 x 18 cm patrz ilustracja; wymiary opakowania: 61 x 23 x 16 cm. Wysokość idealnie nadaje się dla Twoich oczu, aby widzieć ekran. Do swobodnego zarządzania cennym miejscem na biurku poprzez podniesienie 11 cm monitora na biurku. Mysz i klawiatura można wsunąć pod nadstawkę na biurko.
MarkaSoBuy #ad
ProducentSoBuy #ad
Wysokość4.33
Długość18.5
Waga5.29
Szerokość7.09
Numer części34349
Model34349

10. Fenge

#ad

Czarny G04A1522B, podstawka pod monitor z szufladą, telewizora, do monitora, uchwyt na telefon bez instalacji 52 x 23,5 x 8,9 cm, laptopa, Fenge Stojak na monitor stojak na monitor z drewna

#ad
Fenge #ad - Zapewniając jednocześnie przestronne i uporządkowane miejsce pracy. Stabilny i trwały cztery gumowe podkładki pod podstawą stojaka na monitor komputera pomagają zachować stabilność i uniknąć ślizgania się i zadrapań na biurku, przedłużają żywotność naszej podstawki pod monitor.

Ergonomiczny design stojak pod monitor o wysokości 89 mm zapewnia lepszą pozycję wizualną, która pomaga poprawić postawę ciała i złagodzić bóle karku, pleców i stawów podczas spędzania godzin przed komputerem. Z uchwytem na telefon, 2 ruchomymi pojemnikami do przechowywania i funkcją zarządzania kablami. Wystarczająco dużo miejsca do przechowywania nasz drewniany stojak na biurko nadaje się do ekranów PC, szufladą na długopisy, laptopów, drukarek itd.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się z nami skontaktować! Nie wymaga instalacji szybki start dzięki naszej bezpłatnej instalacji napinacza monitora. Szczegóły techniczne wymiary: 52 cm długość x 23, maksymalna pojemność: 25 kg. Miej wszystko pod ręką. Stojak na komputer stołowy z matowej płyty mdf 12 mm, odporny na zarysowania, 5 cm szerokość x 8, 9 cm wysokość, bardzo łatwy w pielęgnacji.
MarkaFenge #ad
ProducentFenge #ad
Wysokość3.5
Długość20.47
Waga3.64
Szerokość9.25
Numer częściG04A1522B
ModelG04A1522B